У Кам’янці-Подільському судитимуть угрупування, що виготовляло і збувало вогнепальну зброю

У Кам’янці-Подільському судитимуть угрупування, що виготовляло і збувало вогнепальну зброю
фото з мережі інтернет
  • До Кам’янецького суду направили справу злочинного угрупування, що здійснювало виготовлення та збут вогнепальної зброї на території України.

27 березня було викрито злочинну групу, члени якої займались незаконним виготовленням, переробкою та збутом вогнепальної стрілецької зброї та боєприпасів на території України. Трьох осіб заарештували під час того як вони здійснювали закупку.

Правоохоронці області кілька місяців збирали доказову базу та документували протиправну діяльність злочинної групи. Так було проведено ряд оперативних закупок і зафіксовано збут автоматів «Калашникова», пістолетів «Макарова», пістолета «Сталкер», саморобних пристроїв для відстрілу набоями калібру 5,6 мм та більше двохсот набоїв калібру 9 мм.

Правоохоронці виявили та вилучили автомати «Калашникова», пістолети різних марок, велику кількість набоїв до вогнепальної зброї різного калібру, гранати, вибухівку та грошові кошти. Окрім того, в одного із членів групи знайшли схеми, за якими виготовлялась та перероблялась вогнепальна зброя. Про це повідомляє прокуратура Хмельницької області.

За клопотанням сторони обвинувачення судом усім підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою, один з них скористався правом на внесення застави.

За результатами досудового розслідування, обвинувальний акт у кримінальному провадженні ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами) за ч. 2 ст. 263-1 (незаконне виготовлення, переробка вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України направлено для розгляду до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, ч. 2 ст. 263-1 Кримінального кодексу України - позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Коментарі
keyboard_arrow_up