Школярка із Кам’янця стала переможницею Всеукраїнського конкурсу плакатів

Школярка із Кам’янця стала переможницею Всеукраїнського конкурсу плакатів
  • Плакат Петелько Анни підкорив журі на конкурсі «Я - Україна».

Нещодавно в місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс плакату "Я - Україна". На конкурсі було представлено близько 900 робіт з різних регіонів України. Учениця 8 класу школи мистецтв НВК № 9 імені А.М. Трояна Петелько Анна (викладач Олексишина Олена Юріївна) виборола почесне 3 місце, йдеться на сайті міської ради. Церемонія урочистого нагородження відбулася в місті Києві.

Конкурс проводився до Дня Конституції України для сприяння розвитку дитячої творчості, активізації потенціалу дітей та спрямований на формування національно-патріотичної свідомості молоді.

Організатором змагань є ГО "Волонтерський рух "Батальйон Сітка" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Державної бібліотеки України для юнацтва, Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця? Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up