У Кам’янці на ремонт ліфтів у 2018 році передбачено 2 мільйони гривень

У Кам’янці на ремонт ліфтів у 2018 році передбачено 2 мільйони гривень
Фото з мережі інтернет
  • У Кам’янці продовжують плановий ремонт ліфтів.

У Кам’янці продовжують плановий ремонт ліфтових кабінок. Сьогодні, 27 липня, комунальники працюють над відновленням ліфтів за адресою: вул. 30 років Перемоги, 10. З першого серпня розпочнеться ремонт ліфта на Космонавтів, 3 та протиаварійні роботи в будинку на Орининському шосе, 43.

Як повідомляє сайт міської ради, цьогоріч на ремонт ліфтів передбачено 2 мільйони гривень. На даний час обладнали три ліфти на вулиці Космонавтів, 1-3 та 30 років Перемоги, 10 виконано капітальним ремонтом. Також відновлено роботу чотирьох ліфтів на Нігинському шосе, 26 і проспекті Грушевського, 74,76. Для ще двох будинків на Нігинському шосе, 24 і Годованця, 26а закуповуються котушки тормозного механізму, які були викрадені цього місяця невідомими злодіями.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up