Від Читачів

21 червня в Українському Кризовому Медіа Центрі відбувся круглий стіл «Тест на енергетичну ефективність парламенту: чи зможуть...

Максимальный репост !!!!!Доброго вечера всем! Я Вас очень умоляю помогите собрать средства на операцию. Очень срочно нужна...

11 червня мальовниче місто Кам’янець-Подільський стало свідком веселого Свята морозива, проведеного ТМ "Ласунка". Частиною...

Работа занимает всего 2 минуты вашего времени в день ..! Без каких-либо вложений с вашей стороны.!

Кровля от града и урагана – так можно охарактеризовать кровельный материал керамопласт, который выпускают по уникальной отечественной технологии. Он и раньше обладал уникальной механической прочностью. А теперь стал в разы прочнее

2 хв в день.! Заробляй вже сьогодні без Вложений..!

Представники ОСББ з багатьох міст України записали відеозвернення до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України з приводу заборгованості держави перед об’єднаннями співвласників із відшкодування пільг та субсидій.

З ініціативи та організації Духовної Ради представників християнських церков і релігійних організацій міста, 28 травня у Кам’янці-Подільському, пройшла масштабна хода «Марш сім’ї».

16 травня 2017 року у Києві відбувся круглий стіл «Фонд енергоефективності: міжнародний досвід та українські перспективи», організований Комітетом з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради та Громадянською мережею ОПОРА.

Офіційний курс валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 11 травня 2017 року, говорить про те, що гривня зміцнюється. Долар і євро дешевшають. 

Описано, про містичну силу Великоднього кошика.

Громадянська мережа ОПОРА проводить опитування щодо встановлення індивідуальних лічильників газу. Мета опитування – зібрати дані з усієї України та порівняти їх, щоб виявити, хто і яким чином «гріє» руки на встановленні лічильників.

28 березня під час відкритого засідання Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила тарифи на послуги з розподілу природного газу для газорозподільчих підприємств, встановивши т.зв. абонплату залежно від максимальної потужності. У результаті загальна сума платежу для окремих категорій споживачів мала б зрости в 1,5-8 разів. Це спричинило хвилю громадського невдоволення.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що кошти на «теплі кредити» буде перерозподілено вже найближчим часом. Про це він заявив 7 квітня у ході Форуму РПР «Уряд під мікроскопом: підсумки року реформ і виклики», відповідаючи на пропозицію координаторки житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяни Бойко щодо необхідності продовження програми «теплих кредитів» та поширення програми на індивідуальні прилади обліку газу.