Перинатальному центру Кам’янця-Подільського вдалося суттєво оновити технічну базу завдяки спільному проєкту ЮНІСЕФ та АМУ

  • Ольга Поліщук
Перинатальному центру Кам’янця-Подільського вдалося суттєво оновити технічну базу завдяки спільному проєкту ЮНІСЕФ та АМУ

У рамках проекту, який реалізується спільно UNICEF Ukraine та Асоціацією міст України, представники Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України відвідали міський пологовий будинок та ознайомились із роботою нового обладнання.

Грант у 50 000 доларів від ЮНІСЕФ та АМУ спрямували на реалізацію програми «Материнство та Дитинство», яка допомогає сім’ям з дітьми, які проживають у громаді та є особливо вразливими до наслідків війни, та внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у громаді.

Зокрема, було придбано: сечовий, гематологічний та біохімічний аналізатори, аудіометр для новонароджених, портативний венозний сканер, стерилізатори та багато іншого.

Головний лікар міського пологового будинку Олександр Гурський зазначив, що цей грант у майже півтора мільйони гривень дуже допоміг медзакладу, адже вдалося закупити обладнання, якого тут потребували. І наголосив, що дуже вдячний АМУ та ЮНІСЕФ.

«Приємно, що допомога стала в нагоді закладу і обладнання успішно працює для жителів громади та тих, хто знайшов тут прихисток, утікаючи від війни. У чому ми і переконались сьогодні», - зазначила виконавча директорка Хмельницького регіонального відділення АМУ Тетяна Крупа.

Також у рамках візиту відбулася зустріч із міським головою Михайлом Посітко. На ній обговорили подальшу взаємодію територіальної громади та Асоціації міст України. Також Тетяна Крупа подякувала очільнику міськради за активну підтримку прифронтових та деокупованих громад, адже Кам’янець-Подільський неодноразово долучався до збору спільної гуманітарної допомоги від громад-членів Хмельницького регіонального відділення АМУ.

Коментарі

keyboard_arrow_up