У Кам’янці-Подільському відбувся масштабний «Марш сім’ї»!

З ініціативи та організації Духовної Ради представників християнських церков і релігійних організацій міста, 28 травня у Кам’янці-Подільському, пройшла масштабна хода «Марш сім’ї».
У Кам’янці-Подільському відбувся масштабний «Марш сім’ї»!

14:30 на Майдані Відродження, біля стін Міської Ради почали збиратися усі бажаючі взяти участь у заході. А таких виявилось чимало. О 15:00, урочиста колона на чолі зі служителями Церков, в супроводі святкового оркестру та екіпажу поліції, тримаючи в руках жовто-блакитні кульки, транспаранти, вирушила у старе місто по вулиці Князів Коріатовичів. Протягом маршруту, учасники ходи подекуди зупинялись для звершення молитов за благополуччя кам’янчан, за добробут та процвітання рідного міста. На головній сцені, що на площі Польський ринок, священники християнських церков привітали учасників урочистої ходи, звершили спільну молитву, дякували Богу та просили благословення на сім’ї містян, як фундамент здорового суспільства. Також була проголошена спільна «Резолюція учасників Ходи» з закликом до міського голови Сімашкевича М.Є, про підтримку та захист інституту сім'ї, основаного на біблійних принципах. За урочистою частиною, прослідувала святкова програма для жителів та гостей міста. Метою заходу є утвердження сімейних цінностей, привернення уваги громадськості та влади до питань захисту дітей до, та після їх народження, збереження шлюбу, як створеного Богом союзу чоловіка та жінки, виховання молоді здатної протистояти моральному розтлінню та будувати здорове суспільство.

 «Сімейна хода», або «Марш сім’ї» приурочується до святкувань «Дня сім’ї» та «Дня захисту дітей» і проводиться Духовною Радою щорічно.
Посилання на джерело: https://kp.20minut.ua/pre_add_my_news

Коментарі (0)

Ви не авторизовані