У Кам’янці з’явиться сучасний насіннєвий завод

У Кам’янці з’явиться сучасний насіннєвий завод
Комапіня «КВС-Україна» будуватиме у Кам’янці модернізований комплекс, що спеціалізуватиметься на кондиціонуванні насіння.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області,цей проект формується на основі «у регіоні для регіону». Тому кукурудзу хочуть вирощувати там, де її безпосередньо і будуть використовувати.

Керівники компанії зауважують, що ідея будівництва заводу з кондиціонування насіння в Україні існує вже давно. Переговори з міською громадою зайняли чимало часу, а міський голова Михайло Сімашкевич підтримав проект.

Завод, потужністю 6 тисяч тонн насіння у рік, планують запустити з вересня-жовтня 2016 року. Проект підприємства спроектований за принципом модульного будівництва, а розмір території дає можливість збільшувати потужності.

Завод обіцяють остаткувати надсучасним обладнанням, котре відповідає європейським нормам, а також, як зазначає прес-служба компанії, створять додаткових 30 робочих місць, а ще 50 – посезонно. 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському На святкування Нового року в Кам’янці передбачено майже 160 тисяч гривень На святкування Нового року в Кам’янці передбачено майже 160 тисяч гривень
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up