У Кам’янці з’явиться сучасний насіннєвий завод

У Кам’янці з’явиться сучасний насіннєвий завод
Комапіня «КВС-Україна» будуватиме у Кам’янці модернізований комплекс, що спеціалізуватиметься на кондиціонуванні насіння.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Хмельницькій області,цей проект формується на основі «у регіоні для регіону». Тому кукурудзу хочуть вирощувати там, де її безпосередньо і будуть використовувати.

Керівники компанії зауважують, що ідея будівництва заводу з кондиціонування насіння в Україні існує вже давно. Переговори з міською громадою зайняли чимало часу, а міський голова Михайло Сімашкевич підтримав проект.

Завод, потужністю 6 тисяч тонн насіння у рік, планують запустити з вересня-жовтня 2016 року. Проект підприємства спроектований за принципом модульного будівництва, а розмір території дає можливість збільшувати потужності.

Завод обіцяють остаткувати надсучасним обладнанням, котре відповідає європейським нормам, а також, як зазначає прес-служба компанії, створять додаткових 30 робочих місць, а ще 50 – посезонно. 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up