Чого дійсно хочуть кам’янчанки на 8 березня?

Чого дійсно хочуть кам’янчанки на 8 березня?
8 березня кожна жінка прагне отримати щось цікаве, весняне у сюрприз від коханого. Ми запитали кам’янчанок, на який подарунок вони очікують від коханого або друзів у Міжнародний жіночий день.

Марія Товкайло, студентка

- На подарунок? Ну я не знаю. Можливо, шоколад чи квіти. У мене немає коханої людини, а від друзів…  Вони хіба подарують шоколад. Так, шоколад.

Анастасія Кімаківська-Матвієнко, студентка

- Ну в мене чоловік зараз кожен день на роботі. і просто хочу, щоб він був вдома у цей день і все. Я йому нічого не замовляла. Він у мене сам такий…  романтична душа. Завжди якісь подаруночки цікаві робить. Але просто, чесно, хочу, щоб він був удома.

Тетяна Аксьонова, майстер манікюру

- Я нічого не чекаю. Чесно (сміється). Поки – сюрприз. Не знаю, чекаємо. Мене не питали, не питали, що я хочу.

Ольга Кудренецька, координатор косметичної компанії

 - Я не знаю… Здивує, мабуть.

Юлія Марущак, hand-made майстриня

- Якщо чесно, ми з коханим таке не святкуємо. Але він, по-любому, якусь дрібницю подарує. Я хотіла квіти, але він знову кульки подарує. Не оригінально, але він виходить віз ситуації.

Виявляється, кам’янецькі панянки не надто примхливі щодо подарунків на 8 березня. Найбільше дівчатам кортить у свято бути поруч із коханим, отримувати увагу та милі дрібнички в подарунок.

Коментарі (1)
  • Читач62

    Грубе порушення прав, я жодного разу не давав інтерв'ю, не знаю, чому це було написано від мого імені. Ви придумуєте новини з повітря, при йьому використовуючи чуже ім'я?

keyboard_arrow_up