Найчастіше коментують

Кам’янець - Подільський наразі обслуговують 10 інспекторів. Кожен із них слідкує за безпекою та порядком на конкретній території. До кого, у разі потреби, слід звертатись кам’янчанам -  дізнавались журналісти “20 хвилин”.

Виконавчий комітет прийняв рішення про підняття вартості проїзду у маршрутках. З 1 квітня кам’янчанам доведеться патити 5 гривень.  

Кам’янець-Подільський по-справжньому унікальний, адже поєднав у собі своєрідний ландшафт, давню архітектуру та все ж прагне до сучасного розвитку. Які переваги та недоліки бачать кам’янчани в інфраструктурі міста, читайте у матеріалі.

27-річний кам’янчанин не впорався з керуванням та спричинив аварію на перехресті вулиці Пархоменка та Нігинського шосе.  

Вже вдруге Кам’янець - Подільський історичний музей-заповідник приєднається до всесвітньої акції «Museum Selfie Day». Аби стати частиною масштабної акції - слід прийти в музей і зробити селфі з улюбленим експонатом.

14 лютого, стався обвал частини Півнчіного бастіону Старої фортеці. Експерти встановили причини аварії.

Кам’янець-Подільський став одним із трьох міст України, яке повністю переходить на «зелену» енергетику.

Дізнавайтесь про події у Кам’янці, які могли залишитися поза вашою увагою, у традиційній рубриці від “20 хвилин”.  

Шахрайка попросила у кам’янчанина скористатися телефоном, бо її начебто розрядився. Чоловік вирішив допомогти жінці, адже та була його знайомою.

У Кам’янці комунальники просять демонтувати гараж, що стоїть на тепломережі та загрожує позбавити теплопостачання мікрорайон.

Кам'янець - Подільський приховує ще чимало таємниць. Проте це не причина, аби відмовитись від вивчення улюбленого міста. Журналісти "20 хвилин" підготували для вас тест - перевірте, як добре ви знаєте місто, якщо мова йде за цифри.

На автодорозі сполучення "Житомир-Чернівці" сьогодні вранці сталася дорожня аварія. Загинула 40-річна жінка.

У Кам’янці більшість аптек працюють за обмеженим графіком. Проте часто виникає потреба купити ліки уночі. Журналісти «20 хвилин» нарахували 6 цілодобових аптек у місті та внесли їх на інтерактивну карту

Кам’янець - Поділсьький район - один із найбільших районів в Хмельницькій області. У районі є 6 дільничих інспекторів, котрі повинні забезпечувати порядок у селах району. До кого, у разі потреби, слід звертатись мешканцям Кам’янець - Подільського району -  дізнавались журналісти “20 хвилин”.

З 1 січня 2018 року сортувати сміття для українців стало обов’язковим. У Кам’янці запрацювала лінія розподілу та пресування відходів, яка дасть можливість відправляти сміття на переробку.  

Декомунізація в Україні не оминула й Кам’янець. Наразі перейменовано вже 14 вулиць та ще 16 провулків. Журналісти “20 хвилин” підготували інфографіку й інтерактивну карту зі вже реалізованими перейменуваннями.

Депутати вирішили, як відбудеться розподілення додаткових 5 мільйонів із бюджету Кам’янця.

У 33 містах України впроваджується новий інструментарій участі громади у житті міста «публічні консультації». Кам’янець також приєднується до ініціативи за допомогою якої містяни зможуть впливати на вирішення суспільно-важливих питань.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up