Кримінал

Місцевий підприємець доручив своєму товаришу виконати декілька грошових операцій. Для цього 52-річний чоловік дав знайомому...

17-річний кам’янчанин “попався на гачок” до шахрая. Юнак  віддав 19100 гривень, але омріяного транспорту так і не отримав.

Повідомлення від поліції пістрять історіями про кам`янчан, які стали черговими жертвами аферистів. Найпоширенішими шахрайствами...

На днях в Кам’янці у у шахті теплопровідної мережі знайшли тіло чоловіка. Як показали результати судово-медичної експертизи,...

Злодії продовжують обкрадати помешкання кам’янчан та мешканців Кам’янець - Подільського району. На днях крадій “обчистив” житло 89-річної мешканки села Каштанівка. Злодій поцупив 40 000 гривень та 1000 доларів США.

36-річний чоловік до Кам’янця приїхав з Івано-Франківщини, щоб написати заяву про крадену автівку. Як виявилося згодом, історію заявник вигадав для того, аби автівка таки залишилася у нього.

Правоохоронці затримали 32-річного чоловіка, якого розшукували. Зловмисник намагався втекти, а потім - чинив опір. А згодом правоохоронці виявили в його автівці зброю.

Злодій серед білого дня проник до помешкання 39-річної кам’янчанки. Із квартири невідомий поцупив шкатулку, в якій знаходилися прикраси із золота. Сума краденого складає близько 20 тисяч гривень.

Жінка пограбувала 90-річного чоловіка. Підійшовши до шафи пенсіонера і витягла звідти 30 тисяч гривень.

Крадій віджав металопластивове вікно і проник до недобудованого приміщення, що належить кам’янчанину. Звідти накрав “добра” на майже 10 тисяч гривень.

Упродовж 5 місяців троє кам'янчан у підпільному цеху готували горілку та коньяк. Фальсифікат розливали у пляшки з-під дорого алкоголю. Напої продавали через Інтернет. Затриманим загрожує до від 5 до 10 років позбавлення волі. 

Злодії продовжують грабувати кам’янчан Один із останніх випадків обкрадання помешкань кам’янчан мав місце в період з 29 по 30 серпня. Крадій виніс із житла 30-річного чоловіка три ноутбуки та мобільний телефон.

Злодію вдалося проникнути до помешкання 30-річного кам’янчанина. Крадій потягнув з помешкання добра на 24 тисячі гривень.

По той бік слухавки невідомий представився директором одного із фітнес-центрів і запевнив, що йому треба вирішити певні бухгалтерські питання. 29-річна жінка повірила йому на слово, але, як виявилося, віддала свої гроші шахраєві.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook