Подорожі

photo_camera

Кам’янець - Подільський - прекрасний у будь-яку пору року. І щомісяця тут є на що подивитись. Окрім чаруючих пейзажів...

photo_camera

Вересень поволі передає фестивальну естафету жовтню. Наступний місяць обіцяє здивувати як гостей Кам’янця - Подільського,...

До міста повернулися студенти, з відпусток приїхали кам’янчани. Вересень у Кам’янці відкриває не лише новий навчальний...

Немає такого місяця в році, щоб Кам’янець - Подільський не фестивалив. Різні за тематикою та атмосферою події щороку...

Російськомовний журнал «Вокруг света» - то один із найбільш популярних журналів про подорожі. Тепер у виданні є матеріал про визначні місця Кам’янця – Подільського.

Потяг курсує через Кам'янець до Бухаресту лише у п’ятницю. Придбати квитки у Кам’янці – Подільському не можна.

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати "безвіз" для громадян України. Тож вже з 11 червня 2017 року українці зможуть подорожувати до країн Євросоюзу у безвізовому режимі. Журналісти «20 хвилин» дізнавалися, в які європейські країни  хотіли б поїхати кам’янчани.

У Кам’янці – Подільському тепер можна побачити дві Старі фортеці. Одна з них, щоправда, її мініатюрна копія. А ще окрім найвідомішої історичної пам’ятки Кам’янця, у музеї мініатюр «Замки України» наразі можна побачити ще 13 замків.  Загалом обіцяють, що експонатів буде 16. Два останніх довезуть до урочистого відкриття музею.

Відкриття туристичного сезону – головна подія року у Кам’янці. Уже цього вікенду, 21-23 квітня, Кам’янець – Подільський прийматиме гостей із різних куточків України та із-за кордону. Заплановано чимало заходів, які треба встигнути відвідати.

  Кам’янець щороку приймає велику кількість туристів, серед яких багато притримуються «зеленої дієти». Але, у місті немає закладу вегетаріанської кухні.   Журналісти «20 хвилин» намагалися з’ясувати, чи доцільно було б у Кам’янці створити вегетаріанське кафе.

Учасники проекту «Твоя країна» вже неодноразово приїжджали до Кам’янця – Подільського. А на днях уже нові 13 гостей із різних українських міст знову завітали до Кам’янця. Молодь у Кам’янці побувала на тренінгу з ораторського мистецтва, відчули екстрим від роуп-джампінгу та троллейної переправи через Смотрицький каньйон.

У рейтингах найтуристичніших міст України Кам’янець – Подільський не пасе задніх. До нас їдуть як із українських міст, так і з-за кордону. Перше враження для туриста про Кам’янець – надважливе. Адже це й вирішить, чи приїжджатиме він до міста знову. І першим, що гості Кам’янця бачать, приїхавши до туристичної мекки Поділля - вокзали. У місті їх є два: автобусна станція та залізничний.

Кам’янець хоч і невелике місто, але має тривалу історію. Тут є чимало пам’яток, котрі залишили по собі минулі століття. І про них мало хто знає або взагалі ніколи не чув. Переважно, Кам’янець - Подільський асоціюється саме зі Старою фортецею. Часто туристи (і навіть самі містяни) й гадки не мають про захоплюючі місцини Квітки на камені. Журналісти «20 хвилин» пройшлися нетуристичними маршрутами Кам’янця і вже готові розповісти про них вам.  

Улюбленими стравами українця, беззаперечно, є традиційний червоний борщ, вареники, канапка із салом і цибулькою... Гості з-за кордону теж не проти поласувати незвичними для них стравами української кухні. Журналісти «20 хвилин» підготували для вас ТОП-6 закладів харчування у центрі Кам’янця, де можна смачно та недорого відвідати українського борщу та вареників.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up