Подорожі

У Кам’янці – Подільському тепер можна побачити дві Старі фортеці. Одна з них, щоправда, її мініатюрна копія. А...

Відкриття туристичного сезону – головна подія року у Кам’янці. Уже цього вікенду, 21-23 квітня, Кам’янець...

Учасники проекту «Твоя країна» вже неодноразово приїжджали до Кам’янця – Подільського. А на днях...

У рейтингах найтуристичніших міст України Кам’янець – Подільський не пасе задніх. До нас їдуть як із українських...

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати "безвіз" для громадян України. Тож вже з 11 червня 2017 року українці зможуть подорожувати до країн Євросоюзу у безвізовому режимі. Журналісти «20 хвилин» дізнавалися, в які європейські країни  хотіли б поїхати кам’янчани.

  Кам’янець щороку приймає велику кількість туристів, серед яких багато притримуються «зеленої дієти». Але, у місті немає закладу вегетаріанської кухні.   Журналісти «20 хвилин» намагалися з’ясувати, чи доцільно було б у Кам’янці створити вегетаріанське кафе.

Кам’янець хоч і невелике місто, але має тривалу історію. Тут є чимало пам’яток, котрі залишили по собі минулі століття. І про них мало хто знає або взагалі ніколи не чув. Переважно, Кам’янець - Подільський асоціюється саме зі Старою фортецею. Часто туристи (і навіть самі містяни) й гадки не мають про захоплюючі місцини Квітки на камені. Журналісти «20 хвилин» пройшлися нетуристичними маршрутами Кам’янця і вже готові розповісти про них вам.  

Улюбленими стравами українця, беззаперечно, є традиційний червоний борщ, вареники, канапка із салом і цибулькою... Гості з-за кордону теж не проти поласувати незвичними для них стравами української кухні. Журналісти «20 хвилин» підготували для вас ТОП-6 закладів харчування у центрі Кам’янця, де можна смачно та недорого відвідати українського борщу та вареників.

Макдональдсів у Кам'янці не знайдеш, тим не менше, тут предостатньо типових закладів, де можна смачно насититися. Журналісти "20 хвилин" підготували для вас топ 6 закладів швидкого харчування в Кам’янці-Подільському, де ви можете поласувати бургерами.

Наближається фестивальний сезон. Стартуватиме він із квітня по жовтень. Саме тоді Кам’янець – Подільський максимально активізується приймати гостей із різних куточків України та світу. У місті насправді гідних готелів вистачає. Проте вартість проживання у них не кожному по кишені. Журналісти «20 хвилин» підготували перелік тих тимчасових помешкань, ночівля у яких вам обійдеться до 350 гривень за добу.

Щороку популярність Кам’янця – Подільського серед туристів невпинно зростає. Не даремно, адже стільки історичної архітектури на квадратний метр – воістину рідкість. Та не історією однією! Прекрасний ландшафт Перлини Поділля змушує затамовувати подих, схилити голову перед величністю природи Кам’янця. 

Як виявилося, торік до Кам’янця – Подільського найбільше приїжджали з Польщі, а, якщо мова про внутрішній туризм, то пізнавати Поділля найчастіше виявляли кияни.

Білоруський блогер, Ян Медніс, місяць тому опублікував відео про свою подорож Україною.  У ролику є й кадри із архітекторою Кам’янця – Подільського. 

Христина Будурович, учасниця факультету муніципального управління, проводила в листопаді опитування серед гостей Кам'янця – Подільського. Згідно із результатами, більшість туристів до Кам'янця приїздять, аби відпочити.