Подорожі

Подорожі

photo_camera

В країні ще стільки всього цікавого та незвіданого, що, здається, на всі подорожі не вистачить грошей. Але якщо туристові...

play_circle_filled

Щороку популярність Кам’янця – Подільського серед туристів невпинно зростає. Не даремно, адже стільки історичної архітектури...

“Ukraїner” - це туристичний проект української молоді з метою пізнання України. Нещодавно у мережі від учасників експедиції...

Кам’янець - Подільський - прекрасний у будь-яку пору року. І щомісяця тут є на що подивитись. Окрім чаруючих пейзажів...

В Кам’янці стартував міжнародний проект, що має на меті популяризацію історичної спадщини.

Уже втретє у Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль для любителів ретро-стилю. Що цікавого було на «Ретрофесті-2018», бачили журналісти «20 хвилин».

Зазвичай зима - не надто насичений фестивалями та цікавими івентами сезон. Проте це не стосується Кам’янця - Подільського - тут завжди є чим здивувати гостей та містян. Що ж готує грудень в Кам’янці?

Вересень поволі передає фестивальну естафету жовтню. Наступний місяць обіцяє здивувати як гостей Кам’янця - Подільського, так і мешканців міста. Не пропустіть улюблений театральний фестиваль,  кубок з повітроплавання, “Октобер-фест” та ще чимало захоплюючого.

До міста повернулися студенти, з відпусток приїхали кам’янчани. Вересень у Кам’янці відкриває не лише новий навчальний рік, а й черговий етап фестивалів. Вже цього місяця кам’янчани зможуть поспівати у караоке з Кодратюком, послухати Ореста Лютого, поспілкуватися на форумах та повернутися у першу половину XVII століття.

Немає такого місяця в році, щоб Кам’янець - Подільський не фестивалив. Різні за тематикою та атмосферою події щороку збирають чимало відвідувачів з різних міст України та з-за кордону. Чому варто приїхати до серпня у Кам’янець - Подільський - скажуть “20 хвилин”.

Російськомовний журнал «Вокруг света» - то один із найбільш популярних журналів про подорожі. Тепер у виданні є матеріал про визначні місця Кам’янця – Подільського.

Потяг курсує через Кам'янець до Бухаресту лише у п’ятницю. Придбати квитки у Кам’янці – Подільському не можна.

Сьогодні, 11 травня, Рада міністрів ЄС затвердила законодавчу ініціативу надати "безвіз" для громадян України. Тож вже з 11 червня 2017 року українці зможуть подорожувати до країн Євросоюзу у безвізовому режимі. Журналісти «20 хвилин» дізнавалися, в які європейські країни  хотіли б поїхати кам’янчани.

У Кам’янці – Подільському тепер можна побачити дві Старі фортеці. Одна з них, щоправда, її мініатюрна копія. А ще окрім найвідомішої історичної пам’ятки Кам’янця, у музеї мініатюр «Замки України» наразі можна побачити ще 13 замків.  Загалом обіцяють, що експонатів буде 16. Два останніх довезуть до урочистого відкриття музею.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up