Подорожі

Подорожі

Коли приїжджаєте до Львова то, здається, що потрапили в якесь казкове містечко. Відчуваєш себе героєм захоплюючої книги....

Серпень у Кам’янці обіцяє бути насиченим мистецькими подіями.

У Кам’янці пік фестивального сезону, який триватиме до жовтня. Місто у цей час приймає туристів із усієї України та світу....

Кам’янець у 2018 році приймав туристів із 11 країн світу.

Кам’янець – це місто багате історичним минулим, у його музеях зберігаються тисячі експонатів, що дозволять поглибити свої знання про славетне минуле. Скільки коштує пізнавальний відпочинок, з’ясовували журналісти «20 хвилин».

Кам’янець-Подільський у липні запрошує на різноманітні мистецькі та фестивальні події.

“Ukraїner” - це туристичний проект української молоді з метою пізнання України. Нещодавно у мережі від учасників експедиції з’явилося відео про Кам’янець-Подільську фортецю.

В Кам’янці стартував міжнародний проект, що має на меті популяризацію історичної спадщини.

Уже втретє у Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль для любителів ретро-стилю. Що цікавого було на «Ретрофесті-2018», бачили журналісти «20 хвилин».

Щороку популярність Кам’янця – Подільського серед туристів невпинно зростає. Не даремно, адже стільки історичної архітектури на квадратний метр – воістину рідкість. Та не історією однією! Що кам'янчани радять побачити туристам у місті в першу чергу - дивіться у відеосюжеті.

“Ukraїner” - це туристичний проект української молоді з метою пізнання України. Нещодавно у мережі від учасників експедиції з’явилося відео про Поділля. У ролику можна побачити Кам’янець-Подільський із висоти пташиного польоту.

Американський телеканал “СNN” назвав Кам’янець - Подільський одним із кращих міст України. До цього переліку ввійшли також Львів, Чернівці, Київ, Мукачево, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса та Ужгород.

Зазвичай зима - не надто насичений фестивалями та цікавими івентами сезон. Проте це не стосується Кам’янця - Подільського - тут завжди є чим здивувати гостей та містян. Що ж готує грудень в Кам’янці?

В країні ще стільки всього цікавого та незвіданого, що, здається, на всі подорожі не вистачить грошей. Але якщо туристові справді кортить подорожувати, то фінанси - не найголовніша перепона. Журналісти “20 хвилин” спробували себе відчути мандрівниками, що мають в кишені лише 50 гривень і дізнавались, чи можна за цю суму познайомитись із Кам’янцем - Подільським.

keyboard_arrow_up