Подорожі

Подорожі

Відтепер потяг №139/140 сполученням «Кам’янець-Подільський-Київ» курсуватиме за новим графіком  Зміни сталися через технічні причини

Коли приїжджаєте до Львова то, здається, що потрапили в якесь казкове містечко. Відчуваєш себе героєм захоплюючої книги. Це таємниче місто, де багато секретів і загадок.

Серпень у Кам’янці обіцяє бути насиченим мистецькими подіями.

У Кам’янці пік фестивального сезону, який триватиме до жовтня. Місто у цей час приймає туристів із усієї України та світу. Особливо важливим для мандрівників постає питання дешевого та зручного житла. У місті насправді гідних готелів вистачає, проте вартість проживання у них не кожному по кишені. Журналісти «20 хвилин» підготували перелік тих тимчасових помешкань, ночівля у яких вам обійдеться до 400 гривень за добу.

Кам’янець у 2018 році приймав туристів із 11 країн світу.

Кам’янець – це місто багате історичним минулим, у його музеях зберігаються тисячі експонатів, що дозволять поглибити свої знання про славетне минуле. Скільки коштує пізнавальний відпочинок, з’ясовували журналісти «20 хвилин».

Кам’янець-Подільський у липні запрошує на різноманітні мистецькі та фестивальні події.

“Ukraїner” - це туристичний проект української молоді з метою пізнання України. Нещодавно у мережі від учасників експедиції з’явилося відео про Кам’янець-Подільську фортецю.

В Кам’янці стартував міжнародний проект, що має на меті популяризацію історичної спадщини.

Уже втретє у Кам’янці-Подільському відбувся фестиваль для любителів ретро-стилю. Що цікавого було на «Ретрофесті-2018», бачили журналісти «20 хвилин».

keyboard_arrow_up