Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

 Уже на цих вихідних у Кам’янці вдруге відбудеться масштабний фестиваль «Zagata Festival».

Роботи, об’єднані назвою «+48», будуть презентовані в Галереї мистецтв 17 червня.

У Кам’янці діти за тиждень здобували базові знання з музики на міжнародному проекті під керівництвом американського диригента.

У Кам’янці 22-24 червня відбудеться пре-паті фестивалю Respublica.

Одними із найкращих ліків від нудьги вважають танці Журналісти “20 хвилин” підготували публікацію, в якій прочитаєте про те, де кам’янчанам можна реалізувати свій танцювальний потенціал.

Кам’янець наче створений для кохання - легендарна фортеця, романтика каньйону, старовинні вулиці. Місто навіть у передзимову пору сповнене краси і загадковості. Недарма закохані з усієї України прагнуть приїхати сюди, щоб насолодитися красивими та спокійними прогулянками старовинним містом. Журналісти “20 хвилин” дізнавалися, куди можна піти удвох у осінньому Кам’янці.  

Кожне місто наповнюється за своє існування історіями на межі реальності та містики. Кам’янець-Подільський місто у якому поєдналися різні культури, а відтак і легенди від монахів-богатирів до привидів у давніх вежах.  

Вже завтра, 24 листопада, кам’янчанам покажуть найкращі книги Львівського форуму видавців. Окрім книг, кожен охочий має змогу подивитись на дизайнерські вироби з кераміки від ужгородських майстрів.

Кафедральний собор святого Петра і Павла не потребує зайвого афішування, його історія - неодмінний складник будь-якого путівника Кам’янця. Що варто обов’язково побачити у святині із 500-літньою історією - дізнавалися журналісти “20 хвилин”.  

Виставка Леоніда Гопанчука - відомого живописця, заслуженого художника України, встигла побувати уже у Рівному, Каневі, Кузнецовську, Меджибожі. А вчора, 27 жовтня, картини талановитого митця були презентовані у Кам’янці.

Уже втретє у Кам`янці пройде фестиваль аматорського театру “Комора”. З 19 до 22 жовтня більше 10 творчих колективів із різних міст України презентують різноформатні вистави. Тож якою буде цьогорічна “Комора-фест” - знають журналісти “20 хвилин”.  

Конкурс від міської ради на проект для розвитку молоді стартував у Кам`янці два місяці тому. Чотири унікальних проекти взяли участь у відборі та вибороли право змагатися за 50 000 гривень.  

Цьогоріч осінь у Кам’янці дійсно традиційна – із дощем, вітром та мріями про гарячий чай. Чудовим доповненням до домашнього затишку є хороша книга, тож журналісти “20 хвилин” вирішили запитати кам’янчан, що ж вони обирають для читання.

Молодь - це рушійна сила змін, яка знає чого хоче і від якої залежить майбутнє. До питань проблематики кам’янецької молоді звернулися представниці громади міста, які опитали 33 молодих містян про культурний відпочинок. Відбувалося це у рамках програми "Успішні локальні громади" від Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), ГО «Наше Поділля» (Вінниця) та ГО «Точка доступу» (Краматорськ). Результати опитування читайте далі.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up