Події

Добірний український гумор до Кам’янця - Подільського знову везуть “Вар’яти” та Сергій Притула. Шоу у Кам’янці заплановане...

Якісне харчування - то одна із найважлиіших складових для повноцінного розвитку дитини. Триразове харчування на день...

Цьогоріч 7-8 жовтня Кам`янець всьоме прийматиме фестиваль “Октоберфест”. Якою буде програма фестивалю - знають журналісти...

Напередодні, 17 вересня, ввечері у Кам’янця не на жарт розійшовся буревій. Та чи буде увесь тиждень такою погода: із...

У селі Руда, що на Кам’янеччині, горіла хата. Вогонь знищив усі речі домашнього вжитку, а ще пошкодив стіни та перекриття. На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Уже завтра, 21 вересня, у Кам’янці стартує форум “Літсторія”. Унікальним цей форум є тим, що у Кам’янці - Подільський вперше історія поєднається із літературою в такому форматі.  А кінцевий продукт триденного форуму безкоштовно презентуватимуть для кожного, кому цікаві ці галузі.

Сьогодні, 20 вересня, свої іменини відзначають усі Макари.

З 25 числа у Кам`янці заплановані заходи, присвячені до Дня туризму. Готують безкоштовні дегустації страв від шеф-кухарів, пізнавальні лекції, екскурсії і ще чимало цікавого.

Користувачі послугами телекомунікаційної компанії “Київстар” сьогодні, 19 вересня, скаржились на відсутність мережі у Кам’янці - Подільському. Майже годину кам’янчани не могли ні прийняти виклик, ні зателефонувати іншим абонентам.

На днях, 17 вересня, містом пронісся буревій. Унаслідок проведення ремонтних робіт на електромережах мешканці частини Кам’янця залишаться без води.

Сьогодні, 19 вересня, свої іменини святкує Кирило.

Сьогодні, 18 вересня, відбулась культурно-освітня акція “Я - студент туристичного міста”. Упродовж трьох днів для студентів перших курсів проведуть пізнавальні екскурсії у Старому місті.

Ввечері 17 вересня у Кам’янці зірвався потужний вітер. Як виявилося, такі пориви завдали клопотів не тільки в Кам’янці - Подільському, а й на території чи не всієї Хмельниччини.

Сьогожні в Україні відзначають Всеукраїнський день пам'яті загиблих байкерів.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook