Події

Сьогодні, 23 червня, в залі Галереї мистецтв відбувся захист робіт студентів КПНУ спеціальності “Реставрація творів...

Запрацював ресурс, де можна знайти людей, що мають однакові прізвища. Особливістю проекту є те, що список пошукових...

Сьогодні, 20 червня, група військовослужбовців Кам’янця-Подільського вирушила в зону АТО. Провели військових їхні...

Багато музики та стилю – так коротко можна охарактеризувати фестивальний червень у Кам’янці – Подільському. Відзначайте...

Сьогодні, 24 червня, усі шанувальники футболу відзначають 30-ий День народження Лео Мессі.

Молодий рибалка вирішив проплисти річкою Дністер, поблизу села Устя. Згодом хлопець виснажився і почав тонути. Товариші потерпілого повідомили рятувальникам, що рибалку вже не можуть знайти тривалий час.

Сьогодні, 23 червня, українці мають два свята -  День державної служби та Міжнародний Олімпійський день.

 «Літературний фреш» - то подія, котра має на меті об’єднатися молодих й талановитих письменників та поетів. Літчитання пройдуть 25 червня, до Дня молоді.

Сьогодні, 22 червня, українці мають День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Адже 22 червня 1941 року розпочалася німецько-радянська війна.

Професор антропології Орест Лютий – то сценічне ім’я Антіна Мухарського, відомого українського письменника, актора, телеведучого, галериста. А 20 вересня Орест Лютий приїде до Кам’янця і привезе проект «Сувора та лагідна українізація».

Всеукраїнська ініціатива «Активна громада» 25 червня організовує квест «Ми в житті міста». Квест приурочений до Дня молоді. На переможців чекають призи.

Нещодавно у білоруському місті Гродно проходив відкритий чемпіонат з легкої атлетики серед ветеранів.  Участь у змаганнях взяли спортсмени з Литви, Латвії, Польщі та України. Кам’янчани теж долучилися до змагань

Сьогодні, 21 червня, - найдовший день у році. Українці здавна вважали, що цей день - особливий.

Вже незабаром, 15 липня, у Кам’янці вперше пройде «Zagata Music Day». Подія об’єднає шанувальників якісної української музики та поцінувавчів літератури й кіно.