Події

У Кам’янці стартував аукціон побачень «Не забуваймо». Цьогоріч акція дасть можливість не лише познайомитися із новими...

У Кам’янці кожного року проходить велика кількість фестивалів на різноманітні тематики. Нова програма святкувань на...

Кам'янець - Подільський приховує ще чимало таємниць. Проте це не причина, аби відмовитись від вивчення улюбленого міста. Журналісти...

Кам’янець - Подільський - прекрасний у будь-яку пору року. Окрім своєї масштабності та величі,  місто може ще здивувати...

До відкриття туристичного сезону відбулася презентація пластилінового мультфільму про Кам’янець. Автором якого стала мультиплікаторка із Чорткова Таня Ясінчук.

У Кам’янці відбулася виставка котів близько 20 порід. Мейн-кунів, шотландів, персів можна було побачити на заході.  Організував подію Клуб любителів котів "Оскар" із міста Хмельницького.

Металевий гараж загорівся у неділю по вулиці Героїв Небесної сотні.

Кам’янчан та гостей міста запрошують на відпочинок у історичний атмосфері. У стінах Старого замку проведуть різноманітні заходи, які дозволять поринити у славне минуле міста.

Відкриття туристичного сезону, виставка макету фортеці 1494 року, встановлення рекорду України. Такими подіями запам'ятався минулий тиждень у Кам’янці -Подільському. “20 хвилин” пропонує згадати у традиційній рубриці, чим жило місто з 9 по 15 квітня.

Новий рекорд України, відкриття сенсорного кіоску, театральні квести – такими подіями і не тільки магічний Кам’янець розпочав новий туристичний сезон. Журналісти «20 хвилин» бачили, яким було цьогорічне свято.

Сьогодні, 20 квітня, у Кам’янці розпочалися заходи до ювілейного відкриття туристичного сезону у місті.

У Кам’янці пожежники визволяли дев’ятирічного хлопчика, нога якого застрягла у металевй решітці, яка закриває підвал.

Відкриття туристичного сезону у Кам’янці традиційно відбувається у вигляді повномасштабного фестивалю. Цьогоріч ця подія буде ювілейною і, як анонсують організатори, магічною.

У Кам’янці комунальники готують до запуску фонтани міста.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up