Події

У Кам’янці стартував аукціон побачень «Не забуваймо». Цьогоріч акція дасть можливість не лише познайомитися із новими...

У Кам’янці кожного року проходить велика кількість фестивалів на різноманітні тематики. Нова програма святкувань на...

Кам'янець - Подільський приховує ще чимало таємниць. Проте це не причина, аби відмовитись від вивчення улюбленого міста. Журналісти...

Кам’янець - Подільський - прекрасний у будь-яку пору року. Окрім своєї масштабності та величі,  місто може ще здивувати...

У Кам’янці обвалилася частина муру Старої фортеці. Директор музею-заповіднику говорить, що про проблему знали ще у січні. Стіни, що знаходяться поруч із місцем обвалу, у аварійному стані.  

Журналісти “20 хвилин” продовжуть традиційну рубрику найважливіших подій за тиждень у Кам’янці.

У Кам’янці 14 лютого відбулося відкриття виставки “Крізь твої очі”. Фотографії семи кам’янецьких митців, присвячені темам любові, молодості, природі, краси можна переглянути усім охочим до 1 березня.

29 років минуло відтоді як радянський союз вивів повністю свої війська із Афганістану. Це відбулося сьогодні, 15 лютого. Кам’янчани долучилися до вшанування пам’яті про героїв війни.  

Учора, 14 лютого, сталося пошкодження частини Півнчіного бастіону Старої фортеці. Експерти намагаються відновити рух на автошляху на виїзді з міста.

У найромантичніше свято року Кам’янець став місцем нового рекорду. 20 пар закоханих з усієї України взяли участь церемонії одруження «Велике весілля».

Кам’янецьки театрали започатковують новий проект «Avant Premier». Завдяки культурній ініціативі місто зможе насолодитися новими виставами.  

Дружина Президента України приїздила до Кам’янця із робочим візитом. Марина Порошенко підписала Меморандум для розвитку освіти дітей з особливими потребами.  

До рятувальників звернулася кам’янчанка з проханням врятувати її дворічну доньку. Дівчинка самостійно зачинилася у квартирі та не могла вибратися.  

У Києві з 10 по 11 лютого пройшов один із наймасштабніших чемпіонатів танцю в Україні. Змагалися за звання найкращих і кам’янецькі танцюристи студії “Adjanta”.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up