Новини компаній

Хтось подумає: “Так не буває”. Інший вирішить, що це - рекламний хід, який не має нічого спільного з дійсністю. А хтось захоче...

Ніякої води, тільки практика. 30 березня в Вінниці відбудеться бізнес-семінар «Як продавати у Фейсбук та Інстаграм». Цей...

В последнее время начался необоротный процесс увеличения желающих россиян переехать в Украину. Это неудивительно по многим...

Временное разрешение может получить любой гражданин и при этом получит возможность один год проживать в стране, а затем снова...

Департамент ЖКГ оголошує конкурс на видалення самосіву в каньйоні річки Смотрич (від Новопланівського мосту до Руськофільварецьких сходів в південному напрямку). Конкурс відбудеться 01.03.2016 о 14.00 год. в залі засідань міської ради за адресою майдан Відродження, 1.

Комапіня «КВС-Україна» будуватиме у Кам’янці модернізований комплекс, що спеціалізуватиметься на кондиціонуванні насіння.

Згідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», обов’язковим є встановлення безкоштовних лічильників газу. У разі відмови, мешканці осель без лічильників ризикують залишитися без газу взагалі.

Вибрати автомобіль, який справді Вам потрібен, – задача не з легких. У кожного автомобіля свій характер та свої переваги. Важливо зрозуміти, які саме якості для Вас будуть найважливішими.

Економія, екологія, безпека - три основні переваги використання природного газу (метану) як палива для моторів. Незаперечна і економічна вигода його застосування: при витраті на 100 кілометрів шляху, метан обходиться в середньому майже в 2 рази дешевше, ніж бензин.

Команда Hotels24.ua стала організатором благодійної новорічної акції. Ми проводимо збір коштів, які повністю підуть на купівлю подарунків дітям, покинутих батьками.

ПУМБ один з небагатьох банків в Україні, які платять відсотки навіть на невеликий залишок на рахунку бізнес-клієнта.

ТОВ "Престиж Італ Авто" пропонує Вам широкий вибір моделей FIAT за зниженою ціною!

ПриватБанк успішно завершив переговори із західними інвесторами й тепер зміцнить свої позиції на 10 млрд грн.

Спрос на отели Буковеля начинается еще задолго до начала горнолыжного сезона. Уже в середине ноября мест на период новогодних праздников, как правило, нет. А к началу декабря большинство номеров забронированы на все зимние месяцы.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up