Фотоконкурс

person 12 109 visibility 3982 chat_bubble 12

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного, на досягення гармонії. Тут епохи та культури сплітаються воєдино. Кам’янець неможливо забути. Кам’янець неможливо не любити.

Древній Кам’янець-Подільський – одне із найзагадковіших міст України. Унікальна природа та різноманітні культури створили тут вражаючу симфонію краси. Кам’янець неможливо забути. Кам’янець неможливо не любити.

З нагоди святкування Дня міста у Кам’янці–Подільському, інтернет-видання 20 хвилин оголошує фотоконкурс «Мій Кам’янець»! Переможець, який набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від партнера фотоконкурсу.

Світлини можна надіслати з 21 травня по 23:59 10 червня 2018 року.

Умови конкурсу:

1.       Участь у конкурсі можуть взяти лише мешканці Кам’янця–Подільського.

2.       Для того, щоб взяти участь у конкурсі потрібно надіслати світлину, яка демонструє, наскільки ви любите своє місто. Наприклад, знімок, де ви на тлі найбільш упізнаваної архітектурної пам’ятки міста.

Як взяти участь у конкурсі?

1.       Щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути синю кнопку "Взяти участь", котра розташована зправа.

2.       Відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані. Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Тож, друзі, початок - 21 травня.

Голосування стартуватиме з 28 травня, а триватиме до 17 червня.

Як можна голосувати?

Щоб проголосувати за фотографію, яка сподобалася найбільше, необхідно авторизуватися через соцмережу та натиснути на кнопку "Проголосувати".  Автор фото, яке отримає найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від партнера фотокнокурсу "Velomane Extreme".

Поділіться своїми світлинами – покажіть іншим, як міцно ви любите Кам’янець–Подільський.

person 21 322 visibility 17742 chat_bubble 79

Кам’янець–Подільський вражає своєю давниною, причаровує своєю природою. Це місто, що надихає на створення прекрасного, на досягення гармонії. Тут епохи та культури сплітаються воєдино. Кам’янець неможливо забути. Кам’янець неможливо нелюбити.

З нагоди святкування Дня міста у Кам’янці–Подільському, інтернет-видання 20 хвилин оголошує фотоконкурс «Люблю свій Кам’янець»!

Все, що вам потрібно для того, аби взяти участь у конкурсі – надіслати світлину, яка демонструє, наскільки ви любите своє місто. Наприклад, знімок, де ви на тлі найбільш упізнаваної архітектурної пам’ятки міста.

Фото підпишіть – де та коли ви зробили знімок.  Можна додати також і невеликий опис. Переможець, який набере найбільшу кількість голосів, отримає подарунок від партнера фотоконкурсу

Світлини можна надіслати з 18 травня по 23:59 30 травня 2017 року.

Умови конкурсу:

1.       Участь у конкурсі можуть взяти лише мешканці Кам’янця–Подільського.

2.       Головне - аби на світлині були люди.

Як взяти участь у конкурсі?

1.       Щоб завантажити фото, потрібно просто натиснути синю кнопку "Взяти участь", котра розташована зправа.

2.       Відкриється форма, за допомогою якої можна завантажити фотографію та свої дані.

Звертаємо увагу: фото потрапляє на конкурс не одразу, а після модерації (перевірки відповідності змісту фото до конкурсу) адміністратором сайту.

Тож, друзі, початок - 18 травня. Голосування стартуватиме з 26 травня, а триватиме до 7 червня (з технічних причин термін голосування продовжено).

Як можна голосувати?

1.       Голосують – користувачі сайту.

2.       Обирайте фаворита і натискайте кнопку «Проголосувати».

Поділіться своїми світлинами – покажіть іншим, як міцно ви любите Кам’янець–Подільський.

 

keyboard_arrow_up