Політика

Політика

13 та 14 березня у Польщі проходить ключова конференція Інституту Східноєвропейських досліджень. Участь у ній цьогоріч...

У Кам’янці під час сесії міської ради увалили вивішування червоно-червоного прапору.  

НБУ встановив курс валют на 23 лютого.

Долар втратив 28 копійок. Євро подешевшав на 66 копійок.  

Декомунізація в Україні не оминула й Кам’янець. Наразі перейменовано вже 14 вулиць та ще 16 провулків. Журналісти “20 хвилин” підготували інфографіку й інтерактивну карту зі вже реалізованими перейменуваннями.

Вчора, 7 листопада, на сесії міської ради чинного заступника міського голови Савчука Вадима звинуватили у корупції. Мер Кам’янця Сімашкевич Михайло назвав це “виставою” і наклав вето на звільнення з посади Савчука

Сесія міської ради вчора, 7 листопада, розпочалась із мітингу під стінами адмінбудівлі виконкому. Як виявилось, чинного заступника міського голови Савчука Вадима звинувачують у корупції.

У Кам'янці досі не перейменована вулиця Суворова та провулок Піонерський. Що пов'язано саме із вулицею Суворова - питання гостре і досі відкрите. Мешканці вулиці категорично проти перейменування, а члени комісії - навпаки.

18 липня до Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України з робочим візитом відвідала делегація на чолі з Надзвичайним і Повноважним послом Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон. Посол Франції в Україніпередала донорську гуманітарну допомогу від уряду Франції на загальну суму 3,7 мільйонів гривень.

Віктор Кривак відтепер очолюватиме Кам’янець – Подільську районну раду. Він був єдиною запропонованою кандидатурою. Із присутніх 30 депутатів свої голоси «за» віддали 22 особи.

Із цим питанням представники Центр соціально-політичних досліджень КПНУ ім. Огієнка та «СД Платформа» підходила до 190 респондентів. Студенти, молодь, що працює, юнаки й дівчата, котрі наразі в пошуках роботи, долучилися до соціологічного дослідження. Про результати опитування сьогодні, 30 червня, у прес-центрі презентували соціологи.

У Кам’янці продовжується виконання вимог ЗУ  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». В місті перейменовують вулиці та провулки, що несуть комуністичне забарвлення. На черзі – вулиці Кулика, Люби Берлін та Суворова.

В Україні останні два дні масово організовують акції протесту щодо підтримки блокади. Сьогодні​, 15 березня, на позачерговій сесії міської ради депутати розглядали звернення до Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо категоричної незгоди з діями влади, яка застосувала силові методи стосовно учасників мирного заходу та підтримки блокування торгів між Україною та ОРДЛО.

keyboard_arrow_up