Фото дня

photo_camera

Щось магічне є в тому, коли повільно випадає перший сніг. Хоч у Кам’янці білого випало трохи наприкінці листопада, все...

photo_camera

Вчора, 24 серпня, у Кам'янці - Подільському відгримів довгоочікуваний концерт улюбленої української співачки Тіни Кароль. Як...

Вже завтра, 23 серпня, у Кам'янці - Подільському розпочнуться урочистості до Дня Державного Прапора України. А 24 серпня...

Сьогодні, 17 серпня, завершився десятиденний фестиваль "Поділля Woodcraft". Семеро майстрів із різних куточків України...

У Кам’янці - Подільському фестиваль “Поділля Woodcraft” триває. Семеро скульпторів продовжують працювати над  довершенням образів кам’янецьких ремісників із дерева

Сьогодні, 4 серпня, професійне свято мають працівники національної поліції України. Як правоохоронці святкують - бачили “20 хвилин”.

Аномально висока температура повітря впливає на працездатність та самопочуття кам’янчан. У центрі міста вирішили почати боротися із надокучливою спекою.

Сьогодні, 29 липня, у Кам’янці пройшло свято води і сімейного відпочинку «Ількові забави». Близько 40 кам’янецьких родин долучилися до «Аква-марафону». Як то було – бачили «20 хвилин».

Соняхи й мальви на тлі блакитного неба – такий колоритний стінопис скоро прикрасить частину фасаду одного із будиночків у Старому Кам’янці. Художниця каже, що раніше на цьому місті була неохайна абревіатура, намальована чорною фарбою.

Сьогодні, 22 червня, українці відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. До вшанування пам’яті приєднався й Кам'янець.

Не забудьте цим вікендом час-від-часу подивлятися у небо. Адже Кам'янець - Подільський поринув у повітроплавальну феєрію.

Сьогодні, 18 травня, у РЦКіМ «Розмай» відбувся концерт коледжу культури та мистецтв. Виступали студенти та викладачі закладу.

У цю пору скелі каньйону та стіни мурів Кам’янця щороку вкриваються сліпучо-жовтими пучками. Це - квіти  аурінії. У Кам’янці навіть є легенда про ці квіти.

На годиннику 11.25. Люди поспішають у своїх справах: хто ще добігає на роботу, кому – на навчання. По Соборній комунальники згуртувалися й розчищають вулицю від снігу. Той горами зібрався ще з останнього снігопаду. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up