Здоров'я

Здоров'я

У Кам’янці ситуація із захворюванням на кір залишається стабільною. Усього виявлено 5 випадків зараження кором, із них...

У Кам`янці відчутно стало холодніше. Морозна погода може шкідливо вплинути на організм. Як уникнути обмороження та...

В Україні зараз виявлено спалах кору. Але станом на сьогодні випадків захворювання на цю недугу у Кам’янці не зафіксовано.

У Кам’янці з початку листопада почастішали випадки захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції. Незабаром...

З квітня 2017 року в Україні діє програма від Уряду “Доступні ліки”. До програми долучилося 30 аптек Кам`янця-Подільського. Яка ситуація зараз у кам`янецьких аптеках, які взяли участь у програмі, дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

Осіння погода потребує додаткової уваги до власного здоров`я. На які недуги скаржаться лікарям кам`янчани у дощову пору року, дізнавалися журналісти “20 хвилин”.  

Навіть тоді, коли фотографується, життєрадісний і допитливий Сєрафім не відпускає повітряну кульку. Йому лише 2 рочки і 8 місяців, а він вже хворіє на цукровий діабет І типу. Страшний діагноз маленькому кам’янчанину поставили наприкінці лютого цього року. Мати хлопчика просить допомоги у небайдужих кам’янчан.

З першого квітня поточного року стартувала програма Уряду «Доступні ліки». Завдяки цій програмі  можна отримати безкоштовно або з незначною доплатою препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

У Кам’янці почала діяти урядова програма «Доступні ліки». Проект стартував 1 квітня на загальнонаціональному рівні проект стартував першого квітня. Тож у яких аптеках можна безоплатно або із незначно доплато взяти потрібні ліки? 

На Хмельниччині перевищено норми епідеміологічного порогу у трьох районах. Окрім Нетішина, ГРВІ прогресує в Славуті та Кам'янці-Подільському.

У Кам’янці-Подільському зафіксовано перевищення епідпорогу захворюваності на ГРВІ на 46%. Однак медики трактують його як сезонне.

Зима в Україні поступово, але впевнено займає свою позицію. Мінусова температура часто стає причиною переохолодження.

Причиною захворювання на дизентерію учасників фестивалю «Перлина Кам’янця», який проходив 19-21 листопада, стало порушення санітарних норм і правил у готелі «Ксенія».

Станом на 23 листопада медики нараховують уже 70 потерпілих від отруєння у Кам’янці – Подільському.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up