1,7 мільйони гривень уряд виділив на ремонт «тещиного язика»

Одну із найбільш небезпечних ділянок автодороги, що поруч із Кам’янцем – Подільським, так званий   «тещин язик» відремонтують. Для цього уряд України виділив 1 мільйон 744,7 тисяч гривень. Планують влаштувати додаткову смугу на підйом, а також проектно-вишукувальні роботи. 

1,7 мільйони гривень уряд виділив на ремонт «тещиного язика»
фото із сайту Wikimapia

Про виділення коштів на капітальний ремонт дороги «Н-03 Житомир-Чернівці» біля села Гуменці Кам’янець – Подільського району зазначено у розпорядженні КМУ від 1 лютого №62. За 1 мільйон гривень планують влаштувати додаткову смугу на підйом на ділянці км 269 + 600 — км 275 + 100 цієї дороги .І ще 744,7 тисяч гривень виділено на проектно-вишукувальні роботи майбутніх років.

Наприкінці грудня депутати Хмельниччини звернулися до Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України, в. о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України з проханням реконструювати аварійно-небезпечну ділянку міжнародної дороги Н-03 Житомир-Чернівці. Загалом, на капремонт аварійної дороги на відрізку “тещин язик” (напрямок руху Хмельницький-Кам’янець-Подільський) необхідно залучити 140 мільйонів гривень.

 

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up