Батьківська рада просить внести зміни до розкладу руху комунального транспорту

Батьківська рада просить внести зміни до розкладу руху комунального транспорту
Фото з архіву
 • Батьків стурбувало те, що новий графік руху комунального транспорту №20-23 не дає можливості школярам скористатися пільгою

Члени батьківської ради Кам'янця та ТГО "старе містозвернулися до міського голови місто із заявою переглянути графік руху комунального транспорту.

"Сьогодні було зареєстровано звернення до міського голови щодо зміни графіку руху комунального транспорту. Адже, (погоджуєтеся?) теперішній графік не дає можливості скористатися школярам пільгою — безкоштовного проїзду в комунальному транспорті.
Графік маршрутів просимо переглянути!", йдеться у повідомленні Наталії Секридової у Facebook спільноті "БАТЬКИ — НІНДЗЯ" ГО " Батьківська Рада Камянця-Подільського".

Фото зі сторінки "БАТЬКИ — НІНДЗЯ" ГО " Батьківська Рада Камянця-Подільського"

"Це — мізер, який реально може зробити влада... А в інших містах, взагалі, діти мають безкоштовний проїзд не лише в комунальному транспорті..", коментує ситуацію Наталія Секридова.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі (2)
 • Наталья Секридова

  Дякуємо за інформаційну підтримку!!!
  Для нас вона важлива і цінна!!!
 • Наталья Секридова

  Дякуємо за інформаційну підтримку!
  Для нас вона важлива і цінна!!!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up