Чим і за скільки посипають дороги та тротуари у Кам’янці взимку?

Чим і за скільки посипають дороги та тротуари у Кам’янці взимку?
Фото із архіву "20 хвилин"
  • Щорічно ожеледиця стає причиною травмувань кам’янчан.
  • З метою убезпечення населення міста використовують противожеледні матеріали.
  • Чим посипатимуть дороги і тротуари у Кам’янці цієї зими, і у скільки це обійшлося бюджету, читайте у публікації “20 хвилин”.

 

Противоожеледні матеріали для утримання доріг та тротуарів у Кам’янці-Подільському складаються цьогоріч із гранітного відсіву та суміші солі. Про це повідомляють журналістам “20 хвилин” працівники міської ради у відповідь на запит.

Зокрема, закупили у ТОВ “Зийбер” із міста Славута Хмельницької області 210 тонн технічної солі з антизлежувачем для зимового утримання доріг на суму 292 600,00 тисяч гривень.  А от 4 500 тонн гранітного відсіву від торгової групи “Укрресурс” міста Львова обійшлися міському бюджету у 1 466 100,00 гривень. Доставка товару у повному обсязі буде здійснена до 15 квітня 2018 року.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ЗИМ у Кам’янець Подільському на Automoto.ua.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Орден, реставрація та гроші — про що говорили на сесії міськради Орден, реставрація та гроші — про що говорили на сесії міськради
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up