Дорожники провели ямковий ремонт доріг Кам’янеччини

Дорожники провели ямковий ремонт доріг Кам’янеччини
  • Ремонтні роботи провели на дорогах Житомир-Чернівці і Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я

Як повідомляє прес-служба  САД у Хмельницькій області, дорожники Хмельниччини ліквідовують аварійну ямковість, яка утворюється внаслідок частих коливань температури повітря через нульову відмітку та перезволоження дорожнього полотна.

Протягом тижня, з 3 по 9 січня, застосовуючи холодну асфальтобетонну суміш, вдалось ліквідувати 922 маварійної ямковості.

Щоденно 20 бригад виконують ремонтні роботи. Насамперед, дорожники працювали над деформаціями покриття на  найбільш проблемних ділянках та у місцях концентрації ДТП головних магістралей області.

Ремонтували асфальтобетонне покриття на таких автодорогах:

  • М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка;
  • Н-03 Житомир-Чернівці;
  • Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів;
  • Р-48 Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я, а також на територіальних дорогах.
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up