Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним

Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним
  • Народні обранці вирішили розірвати контракт і оголосити новий конкурс

На засіданні тимчасової контрольної комісії міськради з пасажирських перевезень 11 квітня розв'язували питання щодо маршруту №8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка».

Зі слів перевізників, які пройшли конкурс та з якими підписали договори, маршрут — нерентабельний через малий пасажиропотік. Понад місяць водії не виїжджають на роботу. Однак мешканці наголошують на необхідності такого сполучення громадського транспорту.

За повідомленням прес-служби мерії, у міській раді вирішили розірвати договори з цими перевізниками та оголосити новий конкурс. При цьому для вирішення проблеми заплановано ще раз обговорити схему руху, а також скоригувати графік руху й відповідно до нього зменшити кількість автомобілів для цього маршруту.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up