Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним

Кам’янецький маршрут №8 визнали нерентабельним
  • Народні обранці вирішили розірвати контракт і оголосити новий конкурс

На засіданні тимчасової контрольної комісії міськради з пасажирських перевезень 11 квітня розв'язували питання щодо маршруту №8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка».

Зі слів перевізників, які пройшли конкурс та з якими підписали договори, маршрут — нерентабельний через малий пасажиропотік. Понад місяць водії не виїжджають на роботу. Однак мешканці наголошують на необхідності такого сполучення громадського транспорту.

За повідомленням прес-служби мерії, у міській раді вирішили розірвати договори з цими перевізниками та оголосити новий конкурс. При цьому для вирішення проблеми заплановано ще раз обговорити схему руху, а також скоригувати графік руху й відповідно до нього зменшити кількість автомобілів для цього маршруту.

0
0
1
2
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up