Комунальники Кам’янця звертають увагу містян на проблему з покришками

Комунальники Кам’янця звертають увагу містян на проблему з покришками
Фото прес-служби
  • Самі ж комунальники порівнюють покришку люка на як великий бізнес, недбальство й небезпеку

Покришки каналізаційних люків - велика проблема для КП «Міськтепловоденергія» і всього міста. З нею боряться давно, проблема набрала обертів, коли "мисливці за металобрухтом" почали їх викрадати.

Як зазначає прес-служба комунального підприємства, покришки, що залишилися і розташовані на проїжджій частині, піддаються максимальному навантаженню через стан доріг і рух вантажного транспорту через місто.

У місті встановлені люки, що розраховані на довгий термін служби, мають витримувати навантаження до 12,5 тонн і не використовуються на магістральних дорогах.

"Ось фото з вулиці Устима Кармелюка, де вантажні автомобілі, намагаючись об’їхати ями на об’їздній, зруйнували оглядовий колодязь. У масштабах міста це становить небезпеку для пішоходів і автомобілістів.", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up