На ремонт об’їздної дороги в Кам’янці виділять 78 мільйонів гривень

  • На будівництво дороги від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету виділили кошти.
На ремонт об’їздної дороги в Кам’янці виділять 78 мільйонів гривень

На капітальне будівництво об'їзної дороги міста від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету передбачено 78 мільйонів гривень.

Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що ремонтні роботи на об’їзній дорозі від Північної до Привокзальної – лише перший етап. Виділення коштів на другий – до колишнього хлібокомбінату - можливе після перевиконання Держбюджету.

Загалом із Державного бюджету, за словами депутата Володимира Мельниченка, на ремонт та будівництво дороги «Житомир-Чернівці» (ділянка Хмельницький-Кам’янець-Подільський) передбачено 300 мільйонів гривень; на "тещин язик" - 186 мільйонів гривень, завершення робіт з добудови мосту через річку Мукша - 8,2 мільйонів гривень, а на програму "Безпечне місто" - 15 млільйонів євро.

Про це повідомляє офіційний сайт міської ради.

 

Коментарі

Новий рекорд України, відкриття сенсорного кіоску, театральні квести – такими подіями і не тільки магічний Кам’янець розпочав...

У Кам’янці комунальники готують до запуску фонтани міста.

У Кам’янці пожежники визволяли дев’ятирічного хлопчика, нога якого застрягла у металевй решітці, яка закриває підвал.

А ви готові сісти на корабель, який захватять справжнісінькі пірати? Готові побачити величезного восьминога з шестиметровими...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up