На ремонт об’їздної дороги в Кам’янці виділять 78 мільйонів гривень

На ремонт об’їздної дороги в Кам’янці виділять 78 мільйонів гривень
  • На будівництво дороги від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету виділили кошти.

На капітальне будівництво об'їзної дороги міста від вулиці Північної до Привокзальної із Державного бюджету передбачено 78 мільйонів гривень.

Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що ремонтні роботи на об’їзній дорозі від Північної до Привокзальної – лише перший етап. Виділення коштів на другий – до колишнього хлібокомбінату - можливе після перевиконання Держбюджету.

Загалом із Державного бюджету, за словами депутата Володимира Мельниченка, на ремонт та будівництво дороги «Житомир-Чернівці» (ділянка Хмельницький-Кам’янець-Подільський) передбачено 300 мільйонів гривень; на "тещин язик" - 186 мільйонів гривень, завершення робіт з добудови мосту через річку Мукша - 8,2 мільйонів гривень, а на програму "Безпечне місто" - 15 млільйонів євро.

Про це повідомляє офіційний сайт міської ради.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця” У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up