На "Тещиному язику" розширять проїздну частину

На "Тещиному язику" розширять проїздну частину
  • Аварійно-небезпечна ділянка "Тещин язик" буде розширена до 16 метрів.

Цьогоріч реалізується бюджетна програма “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці” ремонтні роботи ведуться на декількох об’єктах автодороги Н-03.

Зокрема, на аварійно-небезпечній ділянці "Тещин язик" підрядною організацією ТзОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" продовжуються роботи із розширення проїзної частини до 16 м ще однією смугою.

Окрім того, на автодорозі Н-03 продовжується  капітальний ремонт вулиці Північної у Кам’янці, завершується поточний середній ремонт у с. Шатава, відремонтовано ділянку дороги біля смт. Дунаївці. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Хмельницькій області.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up