На «Тещиному язиці» будуть зважувати вантажівки (ФОТО)

На «Тещиному язиці» будуть зважувати вантажівки (ФОТО)
  • “Тещин язик” - сумнозвісна частина автодороги Н-03 Житомир - Чернівці, у десяти хвилинах їзди від Кам’янця - Подільського.
  • Наразі на аварійно-небезпечній ділянці дорожники розпочали капітальний ремонт.

Наразі на автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці виконується капітальний ремонт. Дорожники на 271 км побудували майданчик для зважування автотранспорту з метою збереження дорожнього покриття.

Підрядним підприємством ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» проведено роботи із армування та бетонування майданчика, облаштовано місце для встановлення ваг. Завершуються роботи із влаштування асфальтобетонного покриття на під’їздах до місця зважування. Орієнтовна вартість будівельних робіт складе 250 тисяч гривень, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

Загалом на автодорогах Хмельниччини уже облаштовано 9 місць для зважування великовагових транспортних засобів. Надалі на головних магістралях області побудують ще декілька майданчиків такого типу.

Нагадаємо, вартість капітального ремонту ділянки зазначеної автодороги, протяжністю 5,5 км, складе 186 981 210 гривень. Фінансування ремонтних робіт здійснюватиметься у рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир – Чернівці”.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Неофіційно про офіційне. У Кам’янці у “Живій бібліотеці” студенти бесідували з мером та нардепом Неофіційно про офіційне. У Кам’янці у “Живій бібліотеці” студенти бесідували з мером та нардепом
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up