"Нью-Джерсі" на "Тещиному язиці" - чи стало безпечніше?

"Нью-Джерсі" на "Тещиному язиці" - чи стало безпечніше?
Фото прес-служби САД
  • Вантажівка вже "перевірила" міць залізобетонної огорожі
  • Чи витримало огородження читайте у матеріалі

Нагадаємо, що дорожники уже влаштували 1 км бар’єрного огородження типу «Нью-Джерсі» на аварійно-небезпечній ділянці автодороги Н-03 Житомир-Чернівці у селі Гуменці на 270 км

Цей тип огородження призначений для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу, повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

"По завершенню ремонтних робіт такі обмежувачі будуть змонтовані по всій протяжності «Тещиного язика». Адже ця система бар’єрного огородження вже довела свою ефективність, спрацювавши в аварійній ситуації, яка сталася взимку під час заносу великоваговика на крутому повороті, зберігши життя учасникам дорожнього руху.

Бетонний блок, витримавши силу удару, не зазнав пошкоджень та заблокував виїзд вантажівки на зустрічну смугу. До речі, ушкодження транспортного засобу були мінімальними та водій зміг далі продовжити рух", - зазначає начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

Фото прес-служби САД
Фото прес-служби САД

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up