Триває реконструкція дороги західного під’їзду до Хмельницького

Триває реконструкція дороги західного під’їзду до Хмельницького
  • На ремонт дороги витратять близько 50 мільйонів гривень

Підрядне підприємство ТзОВ «СТЛ+М» продовжує роботи із реконструкції автомобільної дороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  - Західний під’їзд до Хмельницького.

Триває демонтаж існуючої дороги, а по новозбудованій проїзній частині, де уклали нижній шар асфальтобетону, спрямовали рух транспорту. Повідомляє прес-служба САД у Хмельницькій області.

Цього року на реконструкцію Західного під’їзду до Хмельницького витратять 50 мільйонів гривень. Загальна вартість об'єкта складає 109 992 024 гривень.

Проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 метрів. На розділювальній смузі, шириною 3 метри, встановлять освітлення і бар’єрне огородження. Окрім цього, на 252 кілометрі заплановано влаштувати транспортну розв’язку типу «Кільце» із внутрішнім діаметром у 80 метрів та чотирма смугами руху.

5
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up