У Кам’янець-Подільському районі запрацював цілодобовий дорожній патруль

У Кам’янець-Подільському районі запрацював цілодобовий дорожній патруль
Фото УПП у Хмельницькій області
  • На відрізку дороги державного значення цілодобово патрулюватимуть поліцейські.
  • Роботу здійснюватимуть два рухомих екіпажі та один екіпаж на стаціонарному посту у селі Довжок.

Від сьогодні, 5 лютого, інспектори Управління патрульної поліції в Хмельницькій області цілодобово патрулюватимуть відрізок дороги від міста Хмельницького до кордону із Чернівецькою областю.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Mitsubishi Outlander у Кам’янець Подільському на Automoto.ua.

Робота поліції буде здійснюватися і через Кам’янець-Подільський район. Зокрема у селі Довжок запрацював цілодобовий стаціонарний пост. Окрім цього стежитимуть за відрізоком шляху Н-03 «Житомир-Чернівці» ще два екіпажі. Як повідомляють у прес-службі патрульної поліції Хмельницької області, патрулювання здійснюватиметься на автомобілях Mitsubishi Outlander.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство Прокуратура Кам'янця подала у суд на заборговане товариство
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up