У Кам'янці облаштують додаткову кишеню для громадського транспорту

У Кам'янці облаштують додаткову кишеню для громадського транспорту
  • Про це стало відомо після вчорашньої ранкової наради міського голови

Кількість автобусів, які одночасно зупиняються біля кафе «Берізка» на проспекті Грушевського, створюють затор, який охоплює пішохідний перехід. Сприяє розвитку небезпечної ситуації і зупинка комунального автобуса, довжина якого  витісняє інші 5 маршрутів на проїзну частину дороги. Внаслідок, маршрутки здійснюють посадку та висадку пасажирів на цій зупинці з порушенням схеми руху пішоходів, повідомляє прес-служба ЖКГ.

Міський голова доручив підготувати проект рішення про влаштування безпечної зони посадки і висадки пасажирів біля автобусної зупинки "Берізка" до 30 грудня 2018 року. Координувати підготовку проекту і виконання робіт доручили заступнику міського голови.

1
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Рівень вакцинації кам'янчан знизився до 19% Кам’янець-Подільська фортеця змінює графік роботи Кам’янець-Подільська фортеця змінює графік роботи
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up