У Кам'янці облаштують додаткову кишеню для громадського транспорту

У Кам'янці облаштують додаткову кишеню для громадського транспорту
  • Про це стало відомо після вчорашньої ранкової наради міського голови

Кількість автобусів, які одночасно зупиняються біля кафе «Берізка» на проспекті Грушевського, створюють затор, який охоплює пішохідний перехід. Сприяє розвитку небезпечної ситуації і зупинка комунального автобуса, довжина якого  витісняє інші 5 маршрутів на проїзну частину дороги. Внаслідок, маршрутки здійснюють посадку та висадку пасажирів на цій зупинці з порушенням схеми руху пішоходів, повідомляє прес-служба ЖКГ.

Міський голова доручив підготувати проект рішення про влаштування безпечної зони посадки і висадки пасажирів біля автобусної зупинки "Берізка" до 30 грудня 2018 року. Координувати підготовку проекту і виконання робіт доручили заступнику міського голови.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up