У Кам’янці почали облаштовувати новий пішохідний перехід

У Кам’янці почали облаштовувати новий пішохідний перехід
Фото із сайту міськради
  • Оновлений пішохідний перехід облаштують на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів.
  • Перехід влада обіцяє зробити сучасними соціальними заїздами для осіб з обмеженими можливостями, а також розмістити клумбу  з трояндами.

 Як інформується на сайті міськради, працівники житлово-комунального господарства розпочали облаштування нового переходу, котрий розташований на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Князів Коріатовичів. Проект передбачає не лише пішохідний перехід із заїздами для осіб з обмеженими можливостями, але й благоустрій навколишньої території та встановлення веб-камер.

Пізніше в ЖКГ обіцяють виконати такий самий проект з протилежної сторони перехрестя в дзеркальному відображенні.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи АнтитілА, Kadnai, Yarmak, Vivienne Mort, Jinjer : хто ще їде до Кам’янця на RespublicaFEST? АнтитілА, Kadnai, Yarmak, Vivienne Mort, Jinjer : хто ще їде до Кам’янця на RespublicaFEST?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up