Водіїв на дорогах Хмельниччини і Кам’янеччини просять бути обережними

Водіїв на дорогах Хмельниччини і Кам’янеччини просять бути обережними
  • З 12 на 13 грудня, до роботи задіяли 108 одиниць техніки та 243 робітників, які використали 1342 тон піщано-соляної суміші.

На Хмельниччині  у зв’язку  ускладнилися погодні умови у звязку з активним циклоном. Товщина снігового покрову на ґрунті, наразі - 10 сантиметрів, і надалі продовжує сніжити.

Дороги мокрі, місцями - засніжені. Щоб рух водіїв був безпечним, дорожні підприємства  обробили проїзну частину протиожеледними матеріалами  і розчистили покриття доріг від снігу.

Цієї ночі, з 12 на 13 грудня, до роботи задіяли 108 одиниць техніки та 243 робітники, які використали 1342 тон піщано-соляної суміші, повідомляє прес-служба служби автодоріг Хмельницької області.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському У Кам’янці створять «ЛОМ». Долучитися запрошують активну й креативну молодь У Кам’янці створять «ЛОМ». Долучитися запрошують активну й креативну молодь
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up