Як просувається ремонт "Тещиного язика"?

Як просувається ремонт "Тещиного язика"?
  • На якому кілометрі наразі працюють дорожники і які роботи наразі виконано, детальніше читайте у матеріалі

Працівники підрядного підприємства ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" продовжують  капітальний ремонт на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир-Чернівці, км 269 - км 275 (с. Гуменці біля Кам'янця-Подільського).

Наразі дорожники розширюють проїжджу частину ще однією смугою на 274 км. Як зазначає прес-служба САД у Хмельницькій області, працівники провели земляні роботи, відсипали щебеневі шари основи дорожнього одягу і влаштовують нижній асфальтобетонний шар покриття, товщиною 12 см.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up