Як відрізняється вартість проїзду в маршрутці у Кам’янці та обласних центрах?

Як відрізняється вартість проїзду в маршрутці у Кам’янці та обласних центрах?
Фото із архіву "20 хвилин"
  • Вартість проїзду у маршрутках обласних центрів України коливається від 3 до 8 гривень.
  • Які умови проїзду у Кам’янці в порівнянні з іншими містами, читайте у матеріалі.

Моніторинг вартості проїзду у тролейбусах та маршрутках щорічно проводить Тернопільський ДемАльянс. Цьогоріч за даними дослідження лідерами по найдорожчому проїзду в маршрутних транспортних засобах стали Одеса та Київ (в окремих маршрутках вартість становить 7-8 гривень), а от найбільш сприятливі тарифи (4 гривні) в Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях, Хмельницьку, Вінниці, Черкасах, Сумах, Луцьку, Рівному. У Кам'янці вартість проїзду також 4 гривні. У Тернополі, Львові, Житомирі, Полтаві та Запоріжжі за поїздку маршруткою доведеться викласти 5 гривень.

(Більш детальніші дані дивіться на карті)

Вартість проїзду з року в рік зростає та потребує суттєвих витрат із сімейного бюджету мешканця кожного міста. Так у порівнянні із минулорічними показниками ціни в Україні збільшилась на 1-2 гривні.

Як говорять дослідники, логіку підняття тарифів по містах зрозуміти важко, як і важко зрозуміти адекватність вартості проїзду у громадському транспорті його якості.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Кам’янчани слухали світову прем’єру «Лісова пісня» (ФОТО) Кам’янчани слухали світову прем’єру «Лісова пісня» (ФОТО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up