Який стан Кам’янець-Подільських маршруток №18?

Який стан Кам’янець-Подільських маршруток №18?
Фото Відділу пасажирських перевезень у Кам'янці-Подільському
  • Відділ пасажирських перевезень перевірив санітарний стан і документацію водіїв маршруток

Сьогодні працівники відділу пасажирських перевезень перевірили санітарний стан автобусів та відповідність дозвільних документів у водіїв маршруту № 18 «Польські фільварки-Мукша Китайгородська», згідно з дорученням заступника міського голови.

Виявилося, що одному перевізнику інспектори зробили зауваження до стану чохлів у салоні автобуса, повідомляє прес-служба відділу пасажирських перевезень. Наразі водієві надали термін для усунення виявлених недоліків. 
"Слід зазначити, що не зважаючи на погодні умови, в салонах автобусів маршруту № 18 чисто та затишно.", йдеться у повідомленні.

Фото Відділу пасажирських перевезень у Кам'янці-Подільському

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up