Завтра у міській раді усунуть потенційну маніпуляцію у конкурсі на пасажирські перевезення

Завтра у міській раді усунуть потенційну маніпуляцію у конкурсі на пасажирські перевезення
  • Завтра, 18 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради внесуть зміни до договору на перевезення пасажирів у публічному транспорті

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Бабій на координаційній раді з питань перевезення пасажирів. В умовах проведення конкурсу виникло питання у використанні тимчасових талонів на транспорт категорії євро, з яким перевізники братимуть участь. Недобросовісні учасники можуть скористатися ним і вийти на конкурс з одним автомобілем, а надавати послуги, у разі перемоги, іншим. 
Можливий обман. Десяток претендентів можуть скористатися такою маніпуляцією, заявивши під час конкурсу, що їх авто зламалося, а тому на маршрут виїде інше.

Внесені зміни в договір унеможливлять такий хід. При виявленні порушення під час конкурсу водій має змінити транспортний засіб на авто згідно вимог, або зійти з конкурсу.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up