Завтра у міській раді усунуть потенційну маніпуляцію у конкурсі на пасажирські перевезення

Завтра у міській раді усунуть потенційну маніпуляцію у конкурсі на пасажирські перевезення
  • Завтра, 18 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради внесуть зміни до договору на перевезення пасажирів у публічному транспорті

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Бабій на координаційній раді з питань перевезення пасажирів. В умовах проведення конкурсу виникло питання у використанні тимчасових талонів на транспорт категорії євро, з яким перевізники братимуть участь. Недобросовісні учасники можуть скористатися ним і вийти на конкурс з одним автомобілем, а надавати послуги, у разі перемоги, іншим. 
Можливий обман. Десяток претендентів можуть скористатися такою маніпуляцією, заявивши під час конкурсу, що їх авто зламалося, а тому на маршрут виїде інше.

Внесені зміни в договір унеможливлять такий хід. При виявленні порушення під час конкурсу водій має змінити транспортний засіб на авто згідно вимог, або зійти з конкурсу.

 

0
0
1
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up