Для лебедів Кам'янця зробили нові будиночки

Для лебедів Кам'янця зробили нові будиночки
Фото з архіву Петра Ігнатьєва
  • У мережі Facebook з'явилися світлини нових домівок для лебедів міста
  • Нагадаємо, що цієї весни у водоймищі поселять нових птахів

Вчора, 16 березня, фотохудожник і блогер Кам’янця-Подільського Петро Ігнатьєв поділився світлинами з новими будиночками для лебедів. 

Нагадаємо, що навесні на лебединому «Лебедині озері» поселять лебедів.

«Два наших чорних австралійських лебеді, зараз, мешкають в еколого-натуралістичному центрі. З ними все гаразд, адже в ті дні, коли озеро вкрила масляниста плівка, вони не перебували на водоймі. Ще одну пару білих лебедів нам повернули із Самчиків. Восени п'ятьох птахів із першого потомства ми передали на утримання в цей музей-заповідник», - каже міський голова.
 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up