Фото дня: Кам'янець повітроплавальний

Фото дня: Кам'янець повітроплавальний
  • Не забудьте цим вікендом час-від-часу подивлятися у небо.
  • Адже Кам'янець - Подільський поринув у повітроплавальну феєрію.

Щороку до Дня міста у Кам'янці - Подільському проходить фестиваль повтіроплавання. Сьогодні, 19 травня, кам'янецьке небо  було всіяне повітряними кулями. Аеростати створювали справжню святкову атмосферу.

Фестиваль повітроплавання завжди збирає багато глядачів. Кожен, навіть той, хто поспішає у нагальних справах, на мить зупиняється, щоб подивитися на кулі. Фотографує їх на пам'ять або для соцмережі.

А ще сьогодні ввечері, біля будинку міської ради, відбулося вечірнє світіння куль.На цю подію кам'янчани та гості міста чекали увесь день.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
keyboard_arrow_up