Фото дня: Кам'янець повітроплавальний

Фото дня: Кам'янець повітроплавальний
  • Не забудьте цим вікендом час-від-часу подивлятися у небо.
  • Адже Кам'янець - Подільський поринув у повітроплавальну феєрію.

Щороку до Дня міста у Кам'янці - Подільському проходить фестиваль повтіроплавання. Сьогодні, 19 травня, кам'янецьке небо  було всіяне повітряними кулями. Аеростати створювали справжню святкову атмосферу.

Фестиваль повітроплавання завжди збирає багато глядачів. Кожен, навіть той, хто поспішає у нагальних справах, на мить зупиняється, щоб подивитися на кулі. Фотографує їх на пам'ять або для соцмережі.

А ще сьогодні ввечері, біля будинку міської ради, відбулося вечірнє світіння куль.На цю подію кам'янчани та гості міста чекали увесь день.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Як Кам’янець відпочивав на «Zagata Music Day» Як Кам’янець відпочивав на «Zagata Music Day»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up