Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"

Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги"
  • Цими вихідними учасники молодіжної організації "ХОМА" долучилися до прибирання території, на якій утримуватимуть безпритульних тварин

Цей вікенд учасники Молодіжної організації «ХОМА» провели допомагаючи волонтерам громадської організації «Душа бродяги». Кам’янецька молодь прибирала територію, яку надали зоозахисникам для тимчасового утримання безпритульних тварин.

Підлітки звертаються до кам’янчан із проханням допомогти громадській організації «Душа бродяги», адже турбота та милосердя до безпритульних тварин - рівень нашої свідомості.

Допомогти можна продуктами, прибиранням території і коштами.

Наразі волонтерам потрібні будматеріали для капітального ремонту приміщення, яке виділила міська влада для перетримки, стерилізації, лікування та реабілітації домашніх тварин. 

Також, якщо ви мрієте про домашнього улюбленця і маєте можливість для його утримання – звертайтеся до спільноти.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up