Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО)

Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО)
  • Від 15 до 27 лютого зразкова хореографічна студія Пірует проводить відкриті уроки
  • Діти показують чого навчилися протягом довгих місяців інтенсивних тренувань
  • Кам’янчан запрошують на відкриті уроки

Вчора у актовій залі районного центру культури і мистецтв "Розмай" вихованці середньої групи студії Світлани Островської на відкритому уроці демонстрували результати довгих тренувань. Хтось займається 4 роки, а хтось і півроку, проте усі дівчатка страшенно стараються.

Із посмішкою на обличчі усі демонструють базові комплекси вправ - від розтяжок до колеса, мостика і шпагату. Дехто не зважаючи на біль і падіння далі виконували вправи із високо піднятою головою.

Бажаючих записатися або подивитися на заняття студії запрошують на відкриті уроки.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up