Історичні пам'ятки Кам'янця потребують ремонту

Історичні пам'ятки Кам'янця потребують ремонту
Фото Петра Ігнатьєва
  • Депутати підготували і затвердили звернення про збереження пам'яток до кабміну 4 грудня

Депутати міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України із проханням надати 40 мільйонів гривень, які витратять на документацію і ремонт 25 історичних об'єктів міста. Усі знаходяться в аварійному стані, насамперед потребують ремонтно-реставраційні роботи:

  • західний каземат Фортеці
  • Напівбашта
  • Водяна башта
  • мури Фортеці: мури південного двору і Південна башта
  • внутрішній двір Старого Замку
  • башта Ляцкоронська

«Більшість вказаних аварійних об’єктів включені у програму збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2015-2020 роки. Проте фінансування на ці об’єкти з державного бюджету так і не надходили. Просимо посприяти збереженню культурної спадщини та виділити кошти на виготовлення науково-проектної документації та проведення термінових консерваційних, ремонтно-реставраційних робіт комплексу об’єктів Старого і Нового замку які знаходяться в аварійному стані», - написали у зверненні депутати.

Директор Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Олександр Заремба говорить, що така ситуація склалась не тільки у Кам'янці-Подільському, а й в інших містах. Місцеві бюджети не можуть виділити таких коштів.

«Це наша національна спадщина, тому все, що з нею пов'язано має велике значення. Сьогодні на ці роботи ми шукаємо кошти скрізь де можливо і стукаємо у всі двері», - додав директор музею. 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси» Юлія Марущак: «Я відпочиваю, коли роблю прикраси. Я працюю, коли роблю прикраси»
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up