Кам'янецького держслужбовця судитимуть за вимагання неправомірної вигоди

Кам'янецького держслужбовця судитимуть за вимагання неправомірної вигоди
  • До Кам’янець-Подільського міськрайонного суду скерували кримінальне провадження за частиною 3 статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

11 вересня слідчі затримали старшого державного виконавця одного з відділів Державної виконавчої служби ГТУЮ у Хмельницькій області, який вимагав у громадянина 15 000 гривень за невинесення постанови про накладення на нього штрафу у розмірі більше 38 тичяч гривень. Повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області. Після передачі вказаної суми через посередника, службовця затримала поліція.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною 3 статтею 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) скерували на розгляд Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Санкція даної статті передбачає позбавлення волі терміном від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Як Кам’янець відзначатиме День Незалежності України? Як Кам’янець відзначатиме День Незалежності України?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up