Лікування хворих, зарплатня медикам - про зміни у громадському бюджеті

Лікування хворих, зарплатня медикам -  про зміни у громадському бюджеті
  • На засіданні виконавчого комітету погодили зміни до бюджету, у звязку із внутрішнім перерозподілом і надходженням субвенцій 

Сьогодні члени виконкому погодили останні зміни і доповнення до міського бюджету на 2018 рік. Це сталося у зв’язку з внутрішнім перерозподілом коштів і надходженням медичних субвенцій.

Цьогоріч, міський бюджет додатково отримав 1,7 мільйонів гривень медичної субвенції.

З них 839,5 тисяч гривень - на заходи для лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет, решта - на зарплатню медикам, повідомив міський голова на своїй сторінці у мережі Facebook.

Плюс 303 тисячі гривень субвенції витратять на відшкодування вартості препаратів для лікування окремих захворювань за програмою "Доступні ліки".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up