На Кам’янеччині лісничий незаконно продав дерево, що належало комунальному підприємству

На Кам’янеччині лісничий незаконно продав дерево, що належало комунальному підприємству
Фото з мережі Інтернет
  • Лісничий КП «Надра Кам’янеччини» вирішив збагатитися, розтративши комунальне майно.
  • Працівник незаконно продав акацію, нашкодивши таким чином на майже 85 тисяч гривень.

Працівник КП «Надра Кам’янеччини» без документального оформлення та незаконно продав одному із жителів Кам’янець – Подільського району дерево породи «Акація». За це отримав 2,5 тисяч гривень. Але отримані гроші не вніс на рухунок підприємства.

Таким чином лісничий нашкодив на близько 85 тисяч гривень. Про інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області із посиланням на повідомлення заступника керівника місцевої прокуратури Олександра Гончара. Лісничий був матеріально-відповідальною особою за збереження ввірених йому підприємством цінностей. Проте всупереч інтересів служби та з метою отримання матеріальної вигоди, лісничий вирішив збагатитися за рахунок розтрати деревини.

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура скерувала до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду обвинувальний акт відносно лісничого.  

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up