На Кам’янеччині з лютого дорожчає гречка

На Кам’янеччині з лютого дорожчає гречка
фото з мережі Інтернет

Дешевшають курячі яйці та свинина. Але вартість гречки та сиру, навпаки, піднялася. 

За інформацією, яку оприлюднили на сайті Хмельницької ОДА, 19 основних соцважливих продовольчих товарів на Хмельниччині є дешевшими від середніх цін в  Україні.

З початку 2017 року найбільше знизились ціни на яйця курячі – 8,9% та свинину – 7,9%. Та заразом, зросли ціни на овочі – 14,0-5,5% (сезонне зростання), сир м’який жирн. 9% – 8,3% та крупу гречану – 6,5 %.

Одними з найнижчих серед регіонів України є ціни на:
сметану жирністю в 15%, що коштує 36,35 гривень за кілограм. В той час, як по Україні – 41,37 гривень за кілограм.
Масло вершкове жирністю в 72-73% на Хмельниччині вартує 126,30 гривень за кілограм. На території  Україні цінник на масло становить 138,06 гривень за кілограм.
Молоко жирністю в 2,5% коштує на Хмельниччині  14,13 гривень за літр, а той час, як в Україні літр молока обходиться у 16,06 гривень.
Олію соняшникову кам’янчанин може придбати за 31,08 гривень за літер, тоді як мешканець інших областей купуватиме літр олії за 32,44 гривень.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою Фото дня: Як Кам'янець бореться зі спекою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up