Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній)

Пошук підробітку у Кам’янці-Подільському: багато можливостей за декілька хвилин (Новини компаній)

Сучасні технології – це не тільки доступний Інтернет та смартфони, які вже є нині не у кожного жителя міста. Це ще нові можливості для людей. Наприклад, можливість знаходити основну чи додаткову роботу за декілька хвилин, без резюме та співбесід.

І це дійсно так. Безпечна робота у Кам’янці-Подільському доступна на сайті Kabanchik.ua – це всеукраїнський сервіс, орієнтований в першу чергу на ринок послуг. Заробляти на послугах можуть всі бажаючі.

Допоміг людині – отримав гроші

Як стверджують представники сервісу, проект охоплює майже всі категорії ринку послуг. Буквально тут може заробляти кожен, навіть якщо не має певної спеціальності. Спектр замовлень широкий: від кур’єрської доставки до послуг репетитора. Кількість тематичних категорій вражає: більше 800.

Серед головних роботодавців (їх тут називають замовниками) – звичайні жителі міста. Тому велика кількість замовлень має «побутове» направлення, і їх можна розцінювати як професійну допомогу людям. Наприклад, на Kabanchik.ua часто шукають майстрів на ремонт холодильників та іншої крупної побутової техніки.

Принцип роботи сервісу простий: замовник шукає виконавця на конкретну послугу. Кожен виконавець має право подати свою заявку. Замовник самостійно обирає спеціаліста. Після обговорення подробиць можна розпочати роботу та по факту успішного виконання завдання отримати кошти.

Як шукати підробіток на сайті?

Проект пропонує настільки простий алгоритм пошуку, що насправді можна за декілька хвилин забезпечити себе завданнями для підробітку. Ось як все відбувається:

  1. Зацікавлений замовник оформлює завдання. В ньому він зобов’язаний вказати об’єм роботи, запропонувати суму оплати, вказати терміни виконання.
  2. Через декілька секунд після оформлення зареєстрованим користувачам надійне посилання на завдання. Вони отримають його на електронну пошту. А якщо встановити мобільний додаток – сповіщення прийде і туди.
  3. Перейшовши за посиланням, виконавці можуть ознайомитися з умовами. Ті, кого ці умови влаштують, можуть подати заявки.
  4. Далі вже справа за замовником – він має обрати одного виконавця.

Які спеціальності популярні серед замовників?

Як уже зазначалося, великий попит є на майстрів, здатних ремонтувати побутову техніку та електроніку. Для жителів Кам’янця-Подільського актуальний ремонт пральних машин на Kabanchik.ua: більшість замовників прагнуть знайти спеціаліста, що відновить техніку «на місці». Звичайно, це не єдиний варіант підробітку. Багато замовлень щоденно створюють у таких категоріях:

  • домашній майстер;
  • будівництво та ремонт;
  • кур’єрська доставка;
  • клінінгові послуги;
  • дизайн;
  • робота в Інтернеті.

Трапляються і специфічні замовлення: наприклад, постояти у черзі, купити та доставити продукти або допомогти донести важкі сумки. Ці та інші проекти дають можливість заробляти людям, які не мають популярної спеціальності.

Безпечно і зручно

Брати завдання на сайті дійсно безпечно. Бо всі вони проходять перевірку. Будь-які шахрайські проекти адміністрація видаляє. Передбачений і захист  від неблагонадійних замовників: опція «Безпечна угода» дозволяє виконавцям бути впевненими у оплаті добре виконаної роботи.

Зараз зручний сервіс дає великі можливості для всіх шукачів вигідного підробітку. Кількість завдань постійно збільшується: багато замовників оцінили всі вигоди проекту та шукають виконавців тільки через цей сайт. Щоб приєднатися до команди виконавців, досить пройти повну реєстрацію.

keyboard_arrow_up