У Кам’янці зросли тарифи на холодну воду і водовідведення

У Кам’янці зросли тарифи на холодну воду і водовідведення
Фото з мережі Інетрнет
  • Вже від завтра, з 12 травня, кам’янчани сплачуватимуть за холодне водопостачання та водовідведення за новими тарифами.
  • Зміни затверджені Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) 

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія» інформує, що для мешканців приватних будинків вартість холодної води становитиме 9,62 грн/куб. м, стоків – 7,45 грн/куб. м.

Для жителів багатоповерхівок. Тариф на централізоване водопостачання з використанням внутрішньобудинкових систем становитиме  10,15 грн/куб. м., водовідведення - 7,85 грн/куб. м.

За новими тарифами кам’янчани сплачуватимуть уже від 12 травня.

Ці зміни затверджені Постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП )№551 та №552 від 26.04.2017 року. Вони також опубліковані в газеті «Урядовий кур’єр».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up