За лютий Замковий міст заробив для Кам’янця майже 200 тисяч гривень

За лютий Замковий міст заробив для Кам’янця майже 200 тисяч гривень
фото із сайту міськради
  • За останній місяць від плати за в’їзд транспортних засобів на територію частини Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника зібрано 195 245 гривень.

Про це інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради. Розподілять ці кошти таким чином: міський бюджет отримає 92 843 гривень, із них - податок на прибуток становить 19 990 гривень, фонд соціально-економічного розвитку міста - 72 853 гривень.

Далі. Музей-заповідник отримає на утримання об’єктів 13 660 гривень. На розвиток КП „Побуткомбудсервіс” залишено 4 553 гривень. Фактичні витрати на надання послуг підприємства становлять 84 189 гривень.

Порівняно із лютим 2016 року, надходження коштів у звітному періоді збільшились на 15 530 грн, тобто на 108,6%.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У Кам’янці триває робота над транспортною розв’язкою У Кам’янці триває робота над транспортною розв’язкою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up