Гурт «The HYPNOTUNEZ» їде до Кам’янця

3 березня у кінотеатрі "Дружба" кам'янчани зможуть потанцювати й відпочити під шаут-свінг від вінницького гурту «The HYPNOTUNEZ».

Гурт «The HYPNOTUNEZ» їде до Кам’янця

«The HYPNOTUNEZ» - це український музичний гурт, який грає у стилі шаут-свінг. А вже 3 березня 2017 року гурт приїде до Кам’янця. Концерт відбудеться у кінотеатрі «Дружба». Вартість квитків становить 100 гривень, і придбати їх можна у касі кінотеатру. Початок – о 20.00 годині.

Виконавці дуже харизматичні, а музика ненав’язлива, під яку так і хочеться танцювати.

До речі, «The HYPNOTUNEZ» брали участь у шоу «Х-фактор».

 

ДОВІДКА: Гурт «The HYPNOTUNEZ» народився у 2013 році у Вінниці. Назва гурту походить від «hypno-», що в українській мові відповідає компоненту «гіпно-», і «tune» — мелодія, мотив. Музиканти грають джаз, свінг, панк-рок, об’єднавши ці та інші музичні напрямки у свій власний стиль під назвою шаут-свінг (shout-swing). Також музиканти позиціюють свою музику як джаз-панк (jazz-punk) та свінгкор (swingcore). Хлопці минулого року  випустили один альбом -  «Shout. Dark&Mysterious».

 

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up